Únor 2014

Co mi NEdává smysl. II.

23. února 2014 v 13:01 | Yakubi Teera |  Proč lidi...
Myslel jsem, že Simon z "britského Xfactoru" má dost rozumu a nikdy by podobnou hloupost, jako je "být manažer 1D" neudělá. Hm, asi jsem se spletl. Chápu, každý se někdy splete, ale že by až tolik?A Belieberky (a Beliebeři), Directionerky (a Directioneři) - mám pro vás jednu zprávu. Je-li vám život milý, nikdy (ale opravdu NIKDY!) se o Justínkovi nebo Luisovi [a těch čtyřech zbylých] nikdy nezmiňujte na koncertech rockové, nebo metalové skupiny. To by vás od tamtud odvezli ve velkých černých pytlech s pěkným zipem.

Kapitola IV. - Proč Belieberky a Beliebeři útočí na facebookovou stránku "Justin Bieber = Ultra Gay

Nechte stránku "hejtovat Jusse" a my, hateři vám necháme vaše stránky. Stejně byste nevyhrály ;)

Pozn.: na dvě kapitoly to je proto, že mi mobil umožňuje najednou napsat maximálně 5000 znaků...

Co mi NEdává smysl.

23. února 2014 v 13:00 | Yakubi Teera |  Proč lidi...
Kapitola I. - Proč lidé věří v Boha? (ze zaujatého pohledu ateisty)

Již dle nadpisu kapitoly si domyslíte, že se budu zaobírat křesťanstvím.
Před nějakým časem (cca tisícem let) křesťanská církev tvrdila, že Bůh sedí nahoře na nebi na mráčku a pozoruje lidstvo. Jak krutá rána to pro křesťanství muselo být, když první lety do vesmíru všechno popřely, tj. že na mráčku žádný Bůh není? Církev pak přišla s vysvětlením, že je v srdcích každého z nás. Vlastně každého ne. Jen křesťanů.
Proč se ve jménu Boha konaly svaté křížové výpravy, kde se drancovalo a zabíjelo jen proto, že protivník byl jiné víry (on ani islám není tak úplně bez poskvrny)? Protože si někdo usmyslel, že je s mocí "na úrovni Boha" a může ovládat to velikánské stádečko oveček (tím nechci nijak poškodit dnešní křesťany).
A nakonec jiný názor na evoluční teorii. To si jako vážně přes 75% Američanů myslí, že evoluční teorie je (minimálně z části) hloupost? Že se Země njednou objevila ve Sluneční soustavě? Ale no tak. Buďme realisti.
Hm... a co takhle Galileo a jeho "a přece se točí"? Nechtěli ho kvůli tomuto výroku upálit?

Kapitola II. - Zákon schválnosti

Ano, bohužel tady použiju "vyšší moc", což je v nepřímém rozporu s předchozí kapitolou. Ale zde myslím "vyšší mocí" souhru náhod, která působí dojmem "vyšší moci".

Když se to může podělat, podělá se to.
Když potřebujete být někde včas, autobus jako naschvál pojede pozdě.
Propiska přestane psát zrovna uprostřed písemky.
A mě nedává smysl, proč se to všechno děje.

Kapitola III. - Justin Bieber a One Direction

Nebojte. Nejsem Belieber/Boylieber/Gaylieber nebo snad Directioner/fanoušek pětice bezerekčních k****ů. Jsem hater.

Nedává mi smysl, jak se tihle, v nadpisu kapitoly jmenovaní, dostali do mozků miliónů malých holek (a potažmo i kluků - mému osmiletému bratrovi se "zpívání" 1D líbí - ).

Tentokráte o mě

21. února 2014 v 21:28 | Yakubi Teera |  Hudba
Takže jelikož je "zpráva autorovi" tak nějak neosobní a pokud uživatel není přihlášen nemohu mu odpovědět (že, LuNath :) ),

Poděkování vám - čtenářům

19. února 2014 v 15:00 | Yakubi Teera
Čas od času navštívím Google Analytics, abych se podíval na infromace o vás (nebojte, vaše jméno nevím ;), ale vím přes jaké zařízení chodíte, např. iPad, Samsung Galaxy Mini, Sony Xperia E, Samsung Galaxy Tab, nebo PC; jaký systém používáte, např. iOS, Android nebo Windows [XP, 7] a i odkud jste [nejčastěji Ostrava [téměř 50% návštěv]).

Mnou první udělený ban

16. února 2014 v 11:00 | Yakubi Teera |  Ostatní
Několikrát za den otevírám emailovou schránku, jestli mi tam náhodou nepřistálo upozornění v podobě komentáře na tomto blogu. Ať je komentář jakýkoliv - mám velkou radost z toho, že si aspoň někdo čte mé potrhlé názory v rubrice "Proč lidi...", články o mé "něco jako lásce" k Linkin Park, či nástrahy mého života v podobě článků "Já a šikana", či "Jedno moje skvělé ráno -_- ".

Jak skrýt reklamu na Blog.cz?

14. února 2014 v 18:16 | Yakubi Teera |  Ostatní
Poslední dobou čtu na blozích (myslím, že nejvíce se o tom diskutovalo u článku o vypínání reklam) stížnosti, že Blog.cz přidal další reklamu (tentokrát textovou a neleze tolik do designu) dolů na stránku. Jak již bylo někde napsáno, stačí použít ve vybraných prohlížečích doplněk blokující reklamy. Já používám

20 faktů o mě

9. února 2014 v 12:10 | Yakubi Teera
Rozhodl jsem se tuto "na asku běžící věc" dát sem, na blog. Ať víte, co jsem to za tvora :-D

Jak být NEpopulární a nenáviděn v kolektivu

6. února 2014 v 20:30 | Yakubi Teera
Je to velmi jednoduché.

Mám v hrsti něčí osud...

6. února 2014 v 16:25 | Yakubi Teera |  Ostatní
Jak už u mě bývá zvykem, nejdřív uvedu příklad.