Jak skrýt reklamu na Blog.cz?

14. února 2014 v 18:16 | Yakubi Teera |  Ostatní
Poslední dobou čtu na blozích (myslím, že nejvíce se o tom diskutovalo u článku o vypínání reklam) stížnosti, že Blog.cz přidal další reklamu (tentokrát textovou a neleze tolik do designu) dolů na stránku. Jak již bylo někde napsáno, stačí použít ve vybraných prohlížečích doplněk blokující reklamy. Já používám

Adblock Plus a reklamy jsou fuč. A dokáže vyfiltrovat i některé reklamy ve videích na YouTube.

Postup pro prohlížeč Google Chrome: navštivte tento odkaz na obchod "Chrome Store" a klikněte na položku přidat. Chrome se vás zeptá, jestli doplněk opravdu chcete nainstalovat (to samozřejmě potvrďte).

Postup pro prohlížeč Mozilla Firefox: navštivte tento odkaz na "Doplňky aplikace Firefox" a zvolte stáhnout. Vyskočí na vás okno, ve kterém po třech sekundách půjde potvrdit instalaci doplňku.

Postup pro prohlížeč Opera: navštivte tento odkaz "Doplňky Opery" a klikněte na tlačítko "Přidat do Opery". Následující hlášku potvrďte.

Není mi známo, že by tento doplněk fungoval i pro Internet Explorer, Maxthon a jiné exotické prohlížeče.

Pokud používáte prohlížeč, který je podobný Google Chrome (tj. vypadá stejně, ale má jiný název a ikonu), MĚL BY fungovat postup pro Google Chrome. Ale nevím to jistě.

Ale i tak se může stát, že se reklama robrazí. Pak stačí jen na reklamu kliknout pravým tlačítkem a zvolit "skrýt reklamu". Tm se reklama přidá do seznamu a pomůžete tím ostatním (nebudou se jim ty reklamy zobrazovat) ;-)

Tak doufám, že jsem vám nějak pomohl :-)

POZOR: RELAMU TÍM SKRYJETE PRO SEBE, NE PRO OSTATNÍ!!!!!

Edit: Google Analytics mi na vás práskul, že nejvíce mých čtenářů přistupuje přes Firefox, o polovinu méně přes Chrome a jeho deriváty (ty podobné prohlížeče) a necelá čtvrtina přes Internet Explorer ;)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama