Mnou první udělený ban

16. února 2014 v 11:00 | Yakubi Teera |  Ostatní
Několikrát za den otevírám emailovou schránku, jestli mi tam náhodou nepřistálo upozornění v podobě komentáře na tomto blogu. Ať je komentář jakýkoliv - mám velkou radost z toho, že si aspoň někdo čte mé potrhlé názory v rubrice "Proč lidi...", články o mé "něco jako lásce" k Linkin Park, či nástrahy mého života v podobě článků "Já a šikana", či "Jedno moje skvělé ráno -_- ".

Ale za celou existenci blogu (nějaké tři měsíce) jsem nemusel žádný komentář smazat či dokonce zablokovat návštěvníkovu IP adresu (to je číslo, pod kterým jste vidět na internetu. Takže pokud stahujete denodenně porno z thepiratebay.se, už to někdo ví a jste na velikánském seznamu lidí, stahujících z The Pirate Bay). To se ale změnilo po třech poetických komentářích od uživatele "Fredy Kruger". Ten třetí tu už ale nenajdete, protože byl smazán a autor zablokován. Jelikož se básničky k nějakému z mých článků věnovaly okrajově (tj. obvykle max. dvě slova), dospěl jsem k závěru, že tu na mém blogu nejsou potřeba, nehledě na to, že na básničky nikdo nereagoval.

Ano, nejsem poezii jakéhokoliv druhu nakloněn, dokonce ji i nerad čtu (ale Kytici si přečtu rád). Ale už mi to dle mého (možná mylného, možná ne) názoru hraničilo se spamováním. Zbylé dva komentáře tu byly ponechány, protože i když byly téměř "mimo mísu", možná že někoho pobaví :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama