Poděkování vám - čtenářům

19. února 2014 v 15:00 | Yakubi Teera
Čas od času navštívím Google Analytics, abych se podíval na infromace o vás (nebojte, vaše jméno nevím ;), ale vím přes jaké zařízení chodíte, např. iPad, Samsung Galaxy Mini, Sony Xperia E, Samsung Galaxy Tab, nebo PC; jaký systém používáte, např. iOS, Android nebo Windows [XP, 7] a i odkud jste [nejčastěji Ostrava [téměř 50% návštěv]).

A taky to, že k dnešnímu datu (19. 2. 2014) můj blog pravidelně kontroluje na nové příspěvky 101 lidí ;) Bohužel autor tohoto blogu (tj. moje zláštnost) bydlí v Ústí nad Labem :/ (2 pravidelní návštěvníci).

Tím chci říct, že mě velmi těší váš zájem o mé trhlé názory a myšlenky. Myslím, že každého potěší, když ví, že si někdo na jeho blog udělá čas a podívá se na něj ;) Za velmi krátkou dobu existence blogu jsem dosáhl (aspoň pro mě) dobré návštěvnosti a několika komentářú, kde jsem našel několik lidí se "stejnou krevní skupinou", jmenovitě Torami-san, Faint,... (pokud jsem na někoho zapomněl, omlouvám se ;) )

Tímto bych vám chtěl poděkovat. Moc si vašeho zájmu o můj blog vážím a doufám, že vám tu přinesu spoustu dalších článků :) Takže tohle není rozloučení :D :D :D :D

Díky.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Torami-san Torami-san | 20. února 2014 v 18:11 | Reagovat

Jů, já jsem jmenovitě. Asi se budu červenat. Jinak jsem také ráda, že jsem tě poznala a nechala ostych stranou (což většinou u mě nejde). :)

2 Faint Faint | Web | 2. března 2014 v 13:01 | Reagovat

Jej si strašne zlatý! :) Áno sem zavýtam vždy veľmi rada a prečítam si tvoje článku a názory. O to viac, že si tá spomínana krvná skupina :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama