(Ne)dovolené vniknutí (18+!!!!!!)

8. června 2014 v 17:23 | WTF
Povída je 18+ !!!!! Vyskytuje se zde nahota (psaná), sex (psaný) a je tu popsaný styk muže s mužem! Zvažte, zdali jste připraveni (jak psychicky tak věkově) na čtení. Pokud ne, okamžitě opusťte tento článek!


Transportér mne přenesl nad střechu budovy Hokageho, přesně jak jsem si navolil na mapě. Gravitace je ale pořádná potvora a dopadl jsem na střechu. Jenže střecha nebyla stavěna na pád člověka a propadl jsem skrz, do kanceláře. Hluk mnou vyvolaný přivolal Minata, který právě něco řešil na chodbě. Přiběhl do kanceláře, kde jsem se právě sbíral z podlahy. Jelikož jsem dopadl za stůl, tak jsem zpočátku nebyl vidět, ale když jsem se postavil, v místnosti se problesklo a najednou stál Minato za mnou s kunaiem u mého krku. Okamžitě jsem ztuhl a čekal, co se bude dít dál. V tom jsem ucítil, díky naší téměř stejné výšce jak mi cosi tvrdne u zadku.
,,Eee... Minato?" Začal jsem se dost červenat. Určitě až na uších.
,,Mlč. Vnikl si sem bez svolení a já to jen tak nenechám." Zašeptal mi do ucha kage. Takže on ví, že se mu staví. Ale vždyť má doma Kushinu, pomyslel jsem si a zhrozil se, co se bude dít dál.
,,Copak? Ty jsi si myslel, že tě jen tak pustím? Ale kdepak. To si musíš zasloužit," šeptal mi dál do ucha. Zdálo se mi to, nebo jsem v jeho hlase slyšel dvojsmysl? Jeho druhá ruka se zatím vydala na průzkum. Ukazováčkem se dotkl mých rtů a přes bradu sjel pomalu dolů. Pokračoval přes krk až ke kraji trička. Tou volnou rukou sáhl do kapsy, odkud vytáhl další kunai. Ruku i s kunaiem strčil pod mé tričko a a odshora až dolů ho rozříznul. Kunai zastrčil zpátky do kapsy a prstem pokračoval tam, kde přestal. Prst se změnil v celou dlaň, která hladila krouživými pohyby celý hrudník a břicho. Minato usoudil, že utíkat nebudu a ten kunai který mi držel u krku strčil do kapsy. Měl pravdu, byl bych blázen, kdybych utíkal. Tak neuvěřitelně sexy shinobi a dělá se mnou věci, o kterých se mi ani nesnilo. Dobře, snilo. Ale to nikdo neví.
Volná ruka se okamžitě zaměstnala v mém rozkroku, kde to už nějakou dobu taky stálo. Prohmatával to tam a dráždil můj penis přes látku kalhot. Blonďák se namáčknul a začal mě líbat na krku. Nahnul jsem hlavu na stranu, aby měl lepší přístup k mému krku. Ruka, která hladila můj hrudník a obzvláště bradavky se přesunula dolů, pomoci druhé rozepnout pásek u kalhot. Ihned poté, co se jim to povedlo, stáhly je i s trenkami níže, aby měly snadný přístup k mému nářadí. Minatova levá ruka se vrátila zpátky k bradavkám a pravá se naplno věnovala mému penisu a koulím.
,,Uděláš mě?" Zašeptal nadržený hokage. Doslova jsem hořel touhou a tak mě dlouho nemusel vybízet. Otočil jsem se a sundal mu jeho plášť. Sundal jsem též svrchní část oblečení a objal jsem ho, takže se naše penisy na sebe namáčkly. Pohyboval jsem boky ze strany na stranu, aby se o sebe naše chlouby třely a políbil jsem shinobiho na krku, stejně jako to udělal předtím on mě. Mé ruce sklouzly k jeho kalhotám a stáhly je dolů, až ke kolenům. Jemně jsem do Minata zatlačil a opřel ho o stůl. Kleknul jsem si přímo před jeho penis, který jsem začal dráždit rukou. Druhou jsem mu hladil vypracované břicho. Hokage slastně přivíral oči. Takhle to asi Kushina neumí. Holt kluci ví, co se jim líbí. Ruku jsem vyměnil za ústa. Vzal jsem si jeho penis co nejhlouběji do úst a opět ho vytáhl ven. Obkroužil jsem celý žalud jazykem a hrál si se štěrbinkou na jeho vrcholu. Začal jsem ho rychleji kouřit. Ruce jsem nenechal lenivět a hrál jsem si s jeho vypracovanými prsními svaly. Minato začal rychleji vzdychat a to byl signál, že to nebude dlouho trvat a dosáhne orgasmu. Svou pravou ruku jsem přesunul na jeho penis a začal jsem ho rychle honit. Hokage byl rudý všude, kde to jen šlo. Ruce mi položil na hlavu a hrál si s mými vlasy. Čím blíže byl vrcholu, tím rychleji si s nimi hrál. Vzdychání bylo čím dál tím víc hlasitější. A v tom to přišlo. Začalo mu cukat v penisu a první dávka spermatu přistála s velkým obloukem na jeho břiše. Další o něco níže a zbytek už vytekl. Minato si lehl na stůl a oddychoval. Lehl jsem si na něj, takže se jeho šťáva dostala i na mé břicho. Chtěl jsem ho pouze políbit, ale Minatovi to jednou nestačilo. Chtěl více. V tom jsem mu milerád vyhověl. Jeden polibek střídal druhý, až se mě Minato zeptal:
,,A co ty?"
,,Já si to teď vyberu," a šibalsky jsem na něj mrknul. Zvedl jsem se a dal mu nohy do vzduchu, takže jsem měl jeho anál jako na dlani. Jeho nohy jsem si položil na ramena a kage se na mě podíval obličejem, který nemusel nic říkat. Chtěl ho tam mít. A hluboko. Ale nechtěl jsem mu to spokojení dopřát tak rychle. Naslinil jsem si ukazováček a zatlačil na jeho dírku. Ale Minato byl stále tak nadržený, že prst vklouznul téměř okamžitě dovnitř. Najít jeho prostatu mi trvalo jen chvilku. Blonďák si chytil svůj stále stojící penis a začal si ho honit.
,,Přestaň," zakňučel. ,,Nebo mě uděláš. Chci tě mít v sobě," zašeptal nahý muž na stole. Ani já to už nechtěl více zdržovat a tak jsem svůj penis namířil k jeho análu a lehce zatlačil. Tentokrát jsem už musel zatlačit, ale Minato to snášel dobře. Že by mu ten otvor někdo pravidelně protahoval?
Byl jsem v polovině, když jsem tvrdě přirazil až na doraz a z blonďákova hrdla se vydral hluboký vzdech. Lehl jsem si na něj a díky tomu, že jsem o deset centimetrů vyšší než on jsem se mu podíval do očí. Říkaly jediné, pokračuj. Narovnal jsem se zpátky a penis vytáhl ven. A opět ho strčil zpátky. Přestal jsem vyjíždět až ven a pohyb zrychlil. Minato si svůj penis opět honil a k dalšímu orgasmu mu moc nechybělo. To ani mě ne. Přirážel jsem čím dál rychleji. Místností se rozléhaly hlasité vzdechy muže a téměř dospělého muže, který toho prvního nemilosrdně píchal. Tělem mi projela vlna orgasmu a udělal jsem se do Minata. Blonďák vyvrcholil téměř okamžitě po mě. Vymačkal ze svého penisu poslední zbytky spermatu a podíval se na mě. Oba jsme byli rudí od hlavy až k patě.
Vyklouznul jsem z něj a nastala ta trapná chvilka ticha, během které nikdo nevěděl, co by měl říct.
,,Takže..." snažil jsem se nějak začít konverzaci.
,,No... já myslím, že jsi to vniknutí dostatečně..." snažil se Minato najít správné slovo, ,,omluvil."
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Torami-san Torami-san | 10. června 2014 v 16:44 | Reagovat

Řekla bych, že na tohle tvoji čtenáři nejsou zvyklí. :-D Snad si je moc nevystrašil. ;-)

2 Yakubi Teera Yakubi Teera | E-mail | Web | 10. června 2014 v 16:56 | Reagovat

[1]: No přečetla si ji spousta lidí :) a myslím, že dost barevný perex je dostatečně upozornil :D

3 Ivanitko Ivanitko | Web | 11. června 2014 v 12:37 | Reagovat

Čím je perex barevnější a výstražnější tím víc to láká se podívat dovnitř, cože je tam tak zakázaného.
Jsem si všimla, že se ses objevil/la na Tenrai.
Pokud můžu soudit, tak je ta neznáma postava jsi zřejmě ty. :3. Je vidět, že je to prvotina, ale jestli budeš se psaním pokračovat, tak nebude problém se zlepšovat. Záleží na tom, jestli se budeš snažit nebo jenom sem tam něco sesmolíš, aby se neřeklo.
Zatím se snažíš zachytit akt a pointu, jak k němu došlo. V textu je spousta prostoru, kde si můžeš vyhrát s detaily, aby úchylní čtenáři mohli slintat při čtenářském orgasmu :D. Ještě si trochu pohrát s některými výrazy, něco působí dost tvrdě nebo nepatřičně.
Ještě k začátku povídky. Minatovi se vzrušil ihned, což je dost divný, když v podstatě ho někdo napadl, tak normální člověk se bude první bránit či útočit, ale že by tato činnost byla vzrušující :D no nevím. Pokud to vezmu z druhého úhlu pohledu, tak tě, aby se Minato mohl vzrušit, tak tě musel znát a vědět, že si s tebou užije. Této teorii, ale nenahrává zbytek povídky. Dobrý je si to občas promyslet, aby to opravdu mělo hlavu a patu, než se do toho bezhlavě pustit.
Pokud jsem tě nějak urazila nebo něco podobného, tak můžeš dělat, žes tu nic neviděl.

4 Yakubi Teera Yakubi Teera | E-mail | Web | 11. června 2014 v 13:09 | Reagovat

[3]: v pohodě :D aspoň vím, co zlepšit :)
k perexu: jo no :D s rizikem je každý seznámen a myslím, že kdybych to napsal bez barevného pozadí, už jen samotný nadpis (18+ !!) by pozornost přitáhnul :D

5 Ann Ann | E-mail | Web | 30. října 2014 v 20:34 | Reagovat

Mně to tedy po přečtení jako prvotina nepřišlo :-D Myslím, že tahle 'omluva', byla víc než dostatečná :D Moc se mi to celé líbilo, smekám :-P
P.S.: Bude někdy další povídka podobného ražení? :-D

6 Yakubi Teera Yakubi Teera | E-mail | Web | 30. října 2014 v 21:40 | Reagovat

[5]:den po této jsem napsal ještě druhou :D trochu lepší než tuto :D brzo ji sem dám :D

7 Ann Ann | E-mail | Web | 30. října 2014 v 22:13 | Reagovat

[6]: Tak to je skvělé =3

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama