Srpen 2014

Recept pro fanoušky SGU - usmažte si svého Telforda

16. srpna 2014 v 14:19 | Yakubi Teera |  Stargate
Co potřebujete:

starou antickou loď jménem Destiny, které do 40 minut selžou štíty ve hvězdě
poškozený emitor štítů
druhého doktora Rushe
původního plukovníka Telforda
hvězdu kategorie M
a málo času

Tento recept je minutka, hned je to hotové :)

Postup: Sundejte z emitoru štítů ochranný kryt. Jako na zavolanou se objeví plukovník Telford. Začněte se s ním hádat a postavte se tak, aby plukovník stál zády k emitoru. Nechte se pořádně vytočit a strčte do plukovníka tak prudce, až se rukama dotkne poškozených částí emitoru. Pozor, nyní se plukovníka nedotýkejte, smaží se cca na 1000 voltů (cca 4 - 5 krát více, než je v zásuvce). Čas hlídat nemusíte. V ideální čas (až se mu zbarví oční bělmo do ruda) odpadne sám. Po dokončení smažení se z něj bude ještě trochu kouřit, ale nic se neděje. A nyní máte smaženého plukovníka Telforda :)

Email pro homofoba

13. srpna 2014 v 20:10 | Yakubi Teera |  co mě zaujalo
Na webu http://christ-net.sk/node/1479 se objevil článek "Homosexualita je choroba". Na to jsem se rozhodl autorovi poslat email (bartak@gmx.com). Jeho text je níže.

Pane Bartáku,

v první řadě: ten článek je snůška keců. Tvrdit, že homosexualita je nemoc je názor hodný člověka s IQ záporných hodnot (což vlastně nejde).

Nicméně poukážu na případy kněžich zneužívající malé děti. Za posledních deset let muselo řady opustit 848 kněžích ( http://m.ceskatelevize.cz/ct24/svet/272066-vatikan-propustil-kvuli-zneuzivani-deti-pres-800-knezi/ ) a dalších 2572 dostalo menší tresty. Pedofilie JE ZVĚRSTVO. HOMOSEXUALITA NE.

Jeden výzkum vědců, jehož výsledky byly vloženy na internet, pravil, že homosexuální chování je podmíněné změnou v hypotalamu (tj. část mozku). Nevím kolik je na tom pravdy, ale podle tohoto faktu by jste označil za "nemocné" všechny, kdo tam takovou změnu "mají".

Dnešní doba (a jakási asociace doktorů v USA) vyloučila homosexualitu ze seznamu nemocí už dávno. Jen pro pořádek.

Abych se dostal k jádru věci: spousta kněžích, kteří zneužívali/stále zneužívají malé chlapce jsou homosexuální, nebo přinejmenším bisexuální. Oni jsou nemocní. Protože pedofilie je duševní nemoc.

Znám dva gaye, kteří spolu už několik let žijí. A nedostatky tam nevidím. Vztah jim funguje a mají se dobře.

Tím chci říci: Buďte té dobroty a neplýtvejte energií, kterou spotřebovalo vaše zařízení na kterém jste článek psal, na takové hovadiny.

S přáním brzkého obdržení rozumu,
(censored XD, mé jméno vědět nemusíte :D )