Změna

31. října 2014 v 8:43 | Yakubi Teera |  Moje myšlenky...
V srpnu jsem si vyzkoušel, jaké to je být bez vlasů.

Ale už delší dobu jsem přemýšlel, že by nemuselo být špatné, obarvit si hlavu na modro.

Proč ne, důchodkyně, které nadávají na holky, které mají pár pramínků obarvených na červeno nebo jinou nezvyklou barvu často nadávají jak je dneska ta mládež zpustlá a samy nosí na hlavě růžový nebo fialový květák. Jednou jsem dokonce viděl i modrý kěták. Že by měly zálibu v zelenině?

Co si sakra ty důchodkyně myslí?

Že barvy tu jsou jen pro ně?

Připadá mi, jako by se snažily napodobit styl Miley Cyrus. Šokovat za každou cenu, jen aby přitáhly pozornost. A během toho si zanadávaly na tu dnešní mládež.

Já vím, mě se to píše, jsem mladej, blbej a hlavně to píšu anonymně, že?

Ano, některým důchodkyním zbytečně škodím, ale ruku na srdce, kolika důchodkyním
a) květák sluší
b) a vypadají s barevnou hlavou aspoň dobře

No?

Já si to třeba budu barvit také (jeden z důvodů), že jedu na koncert Linkin Park a jeden z členů skupiny měl jeden čas modré vlasy (a v odlescích mu to do té modré občas jde) a tímto bych mu chtě dát tak nějak najevo, že si ho vážím... :) Ale také proto, že prostě chci mít modré vlasy :D Modrá barva se mi líbí, nevidím v tom problém :)

Navíc jsem podle papírů dospělý (což se rozhodně nedá říct o mém duševním stavu) a chci si tak nějak užít život, dokud to jde :)

Tak sem pak hodím fotku :) a snad překazím posměch těm, co si myslí, že jsem jen trapný anonym... (mimochodem - napravo máte odkaz na můj twitter XD )
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Dena Hviezdička Dena Hviezdička | Web | 31. října 2014 v 8:57 | Reagovat

Babičky s farebnými hlavami :-D. Tiež ich občas vidím. Možno je to tým, že majú šedivé vlasy a farba im dobre nechytne, tak preto to dáva také odlesky :-D.

2 Torami-san Torami-san | 31. října 2014 v 15:28 | Reagovat

:33 Na modro. *tu fotku musí vidět* Kdybych měla jinou barvu vlasů, tak se přebarvím na zeleno a udělám si dredy. :3 Ale díky mým oranžovým vlasů netřeba. :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama