Proč lidi nadávají na řidiče MHD?

12. listopadu 2014 v 16:00 | Yakubi Teera |  Proč lidi...
Často jde od sociálně slabších lidí na zastávkách a v autobusech dost hlasitě slyšet, že buď řidič přijel pozdě na zastávku a oni kvůli tomu nestihnou přípoj na sociálku, nebo že v autobuse moc prudce brzdí a oni málem spadli. Přidám příklad, starý jen několik dní. Stojím v Ústí nad Labem na Zastávce Divadlo směr Mírové náměstí a k zastávce přijede trolejbus linky číslo 62. Poté, co řidič otevřel dveře, jsem zaslechl hlasitý hovor. V zápětí se ukázalo, že dvojice buranů (sociálně slabší jedinci s inteligenčním kvocientem nižším, než jsou nízké nízkoprahové trolejbusy) nadávala na řidiče, že nejel směr Klíše. Takže:


a) linka 62 jede trasu Globus - Nové Předlice - Západní nádraží - Divadlo - Krajský Soud - Kamenný Vrch - Karla IV.
b) z této trasy není odbočka na Klíši
c) nikdy bych si nedovolil urážet někoho, kdo tím, že nastoupím do trolejbusu má můj život v hrsti


A proč že na ně tedy nadávají?Ono je to snadné. Pro ty, co nemají/nechtějí jezdit na kole, nebo nevlastní jiný dopravní prostředek, je řidič po ránu první na ráně, na kom s můžou vybít hnusnou náladu z ranního probuzení od budíku. Nadávají na ně, protože jedou na jejich vkus chvíli moc pomalu, chvíli moc rychle, jednou tak, podruhé onak. Sakra, lidi, trhněte si nohou! Pokud máte tyto blbé kecy i vy, uvědomte si, že situace na silnicích není vždy taková, aby mohl řidič jet podle vaší nálady! Nehledě na to, že musí dodržovat jízdní řád!


Takže až si příště budete chtít hned po ránu zchladit žáhu, tak si vyberte třeba sousedku co má dennodenně debilní kecy.Zaslouží si to.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama