Bez hvězdné brány

29. března 2015 v 21:37 | Yakubi Teera |  Jak se Sam do Konohy dostala
Snad se máte fanfárově! Ehm... to byl pokus o velmi trapný vtip, který ale vůbec nebyl vtipný... OK, popojedeme.

Mám tu pro vás další díl povídky "Jak se Sam do onohy dostala" (má to i podtitul, ale to je spoiler - River Song/Melody Pond, snad to čteš :D ). Snad se mi podaří napsat další díl... zítra dopoledne to ale nepůjde, protože v celé polovině města vypínají proud... nikde jinde ho nevypínají tolik, jak u nás -_- Ale k věci - znáte to, když píšete povídku a nejradši byste se tam udělali nepřemožitelnými a naproto legendárně úžasnými? Já až moc dobře. Takže jsem si musel pod nohy v příběhu naházet doslova celý les pod nohy (pár kacků by nestačilo), protože by to byla totální hovadina... snad ta kvalita (která není moc valná, to vím ) nebude klasat :) A zde je další díl:,,Už tu hlídkujeme celé odpoledne a nikde nikdo není. Vracíme se do vesnice," zavelel Kakashi. V té době se dostal k ANBU, kde mu byl přidělen Yamato. Oba byli v masce, které byly strašidelně pěkné ve světle zapadajícího slunce.
,,Počkej chvíli, jen malý moment, chtěl bych vidět zapadnout slunce," vysvětlil Yamato Kakashimu svůj záměr. Bělovlasý ninja akceptoval Yamatovo přání a čekal. Slunce zapadlo a oba ninjové se vydali na cestu zpátky do Konohy.

Samantha to po několika marných pokusech vzdala. Pro jistotu ale nechala vysílačku stále na příjmu, co kdybych se náhodou ozval. ´Stejně je mimo dosah…´ Sam byla zmatená. Vůbec to tu neznala. Ale věděla, že to tu znám víc než dobře z mangy, co jsem četl v SGC. Neobtěžovala se se svlékáním a jak byla, tak si lehla do postele a okamžitě usnula. Avšak Kurenai ji velmi dobře hlídala, aniž by to Sam postřehla.

K mému velkému úžasu jsem se s lehce krvácejícím prstem objevil v nachlup stejné místnosti, jako je operační místnost na Atlantis. Ale bylo to tu jiné. Chyběla tu hvězdná brána. Místo ní tu bylo jakési zrcadlo, vsazené do ozdobného rámu. Jelikož jsem byl přenesen do města, které bylo opuštěné a tudíž uspané, začaly se rozsvěcet světla. Věděl jsem, že náhlá aktivace celého města dost vybije zdroj energie, takže jsem nechal batoh batohem a okamžitě běžel k ovládacím panelům zastavit aktivaci města. Přiběhl jsem k panelu a chystal se vypnout aktivaci, ale zapomněl jsem notebook, takže jsem se pro něj musel vracet. Radši jsem s sebou vzal celý batoh, co kdybych potřeboval něco dalšího. Dovnitř místnosti neproudilo okny žádné světlo. Myslel jsem, že je to tím, že je tma, ale v tu chvíli jsem si neuvědomil, že v době, kdy jsem byl teleportován do města, slunce teprve zapadalo. Stačila chvilka a byl jsem v systémech. Okamžitě jsem zrušil automatické probouzení města. Pokusil jsem se dostat do databáze, jestli bych o tomto místě nezjistil víc, abych věděl kde vůbec jsem, ale nešlo to. Takže jsem nechal batoh na místě a šel po paměti do místnosti s hologramem, který je připojen na databázi. Sice to spotřebuje část energie, kterou jsem ušetřil vypnutím obnovy města, ale já potřebuju odpovědi.

Když Kakashi a Yamato dorazili do Konohy, byla už tma. Zamířili k budově Hokageho. Minato ještě stále seděl v pracovně, ale už se pomalu chystal, že půjde domů. Kdyby se v pracovně neobjevili dva ninjové s maskami.
,,Průzkumná mise s cílem najít něco nebo někoho v Údolí Konce nebyla úspěšná," oznámil Kakashi.
,,Můžete jít," propustil je kage. Doufal, že té cizince, Sam, oznámí dobré zprávy. Bohužel to tak nebude. Řekl si, že jí to oznámí ještě dnes večer.

Minato zamířil ke dveřím jejího dočasného bytu. Zaklepal, ale místo Sam se ve dveřích objevila Kurenai.
,,Je v pořádku?" Optal se.
,,Ano, je. Snažila se kontaktovat nějakého Jakea přes vysílačku, ale neodpovídal," odpověděla mu kunoichi.

,,Dobře. Až se vzbudí, vyřiď jí, že jsme ho nenašli. Ona už bude vědět." S těmito slovy se odebral k domovu.
----------------------------------------
A u příštího dílu zase ahoj :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama