Operátor operátora

26. března 2015 v 20:19 | Yakubi Teera |  Ostatní
Dnes se rozepíšu o mé (k 31. 3. již bývalé) práci a co způsobila.

Jasný, berou tam bez praxe, za školení ještě platí školenému, ale - i když je při úvodním pohovoru přímo sděleno, že je to psychicky náročná práce, tak jsem nečekal, že díky tomu budu doma týden na pracovní neschopnosti ( s povolenými vycházkami) a brát Aulin, což je dle slov lékárnice oblbovák + na bolest hlavy (kterou poslední měsíc trpím čím dál častěji) + velká zátež pro játra (tudíž svinstvo, které ale musím brát, to ostatně kortikosteriody na astma jsou taky) a doktor mi s velkým důrazem doporučí změnu zaměstnání. V kraji, kde je jedna z nejvyšších hodnot nezaměstnanosti to je vážně skvělá rada.

  • být milý na lidi za každé situace
  • v co možná nejkratším čase vyřešit zákazníkův požadavek (či jen poslouchat prosté nadávání a co teprve ukecaní důchodci -_-)
  • nabídnout další pomoc (která občas spustí lavinu zbytečných informací nebo nadávek - že šli po chodníku a mysleli na vejce když chtěli myslet na banán, atd.)
  • nabízet (ale neprodávat)
  • a za všechno být hodnocen - finančně
Samozřejmě, někdo je dobrý na to a někdo zase na ono. Takže nelze u všech lidí čekat téměř plné plnění stanovených hodnot, které (sorry, ale možná se naštvete - pak je to váš problém, mě to netrápí) zvládnou snad jen holky, které tam převažují kvůi jejich schopnosti dělat několik věcí zároveň, i když s mojí gemerací tato schopnost už převážně zmizela.

Jenže jak si mám najít (novou) práci, když jsem manuálně levej (a vyučenej elektromechanik - vím, pro mě blbý) a psychický nátlak dlouhodobě nevydržím? Špičky vykryju (třeba hádky a tak), ale poté co se v práci změnilo vedení, tak se jde tvrdě po co nejvyšších výsledcích. Proč není práce, kde bych se nějak uplatnil?

No a jak jsem dopadl? Blbě. V práci mi vzhledem k nesplněným výsledkům končí 31. 3. smlouva (na pracovní nechopnosti jsem do 1. 4., zajímalo by mě, jak to ti trpajzlíci vyřeší) a na obzoru žádná nová práce... a zametání chodníků? Ne, díky. To se radši zničím v nevhodné práci.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama