Zřícené schodiště

2. května 2015 v 22:19 | Yakubi Teera |  Jak se Sam do Konohy dostala
A zde je další díl Stargate-Naruto povídky. Reakce mé vymyšlené postavy přibližně odpovídají mým reakcím (byť si v dalších dílech budu připadat lehce schizofrenní). Pokud jsem do teď nevychytal Samino chování, tak se omlouvám, protože protože spolu s Danielem to jsou jediné dvě osoby, ve kterých se pořádně nevyznám, ale zbožňuju je :)Došel jsem do prvního skladu. Tento sklad byl téměř prázdný, kromě tří krabic, které byly v rohu. Otevřel jsem první a vyndal jsem několik dlouhých plášťů, nachlup stejných, jako měla ta žena na obrázku. Teda spíše podobných. Ale když jsem si chtěl jeden z nich vyzkoušet, tak jsem si všiml malé zelenavé záře, která se objevovala v místech, kde se moje oblečení dotýkalo pláště. Já hlupák zapomněl vypnout antický osobní štít. Ale stačilo se chvíli soustředit a štít odpadl. Jenže jak mě u toho pomníku mohlo něco v té díře píchnout do prstu, když jsem ten štít měl aktivovaný? V tu chvíli jsem to hodil za hlavu (obrazně řečeno) a plášť na sebe navlékl. Padnul mi dokonale. Ve zbývajících dvou krabicích bylo to samé, co v té první. Pláště. Vyšel jsem ze skladu a dal se chodbou ke schodišti, které mě mělo dovést k dalšímu skladu. Jenže město už bylo staré, několik tisíc let už mělo za sebou, takže chyběla část schodiště dolů. Už jsem se chtěl vrátit, když jsem si vzpomněl, jak Rodney McKay vyprávěl, že díky implantaci antického genu dostal možnost ovládat antickou technologii. A jednou na sobě aktivoval antický osobní štít a za nic se ho nemohl zbavit. Major Sheppard ho shodil z balkonu, ale jemu se nic nestalo. Tak jsem si znovu přitiskl antický štít na hruď, který se následně aktivoval a skočil jsem.

Před Sam byla právě v Ichiraku položena plná miska s ramenem.
,,Umíš s hůlkami?" Zeptala se Kurenai.
,,Párkrát jsem to zkoušela," odpověděla jí Sam s tím obličejem, co říká -to bude velmi zajímavé-.
,,Zkus to," usmála se kunoichi.

Vidět Sam, jak zápasí s hůlkami je k nezaplacení. Neustále jí něco padalo a klouzalo, ale Sam se nedala a zkoušela to znovu a znovu.

Nakonec se Sam najedla (i když s obtížemi, ale najedla) a Kurenai ji řekla vzkaz, který ji Minato dal včera večer.
,,Musím ho jít hledat," vyhrkla ze sebe Samantha odhodlaná mě najít.
,,Počkej a kde ho chceš vůbec hledat?" Snažila se jí to Kurenai rozmluvit.
,,To nevím, ale je neozbrojený a neubrání se, nemůžu ho nechat samotného." Kurenai se snažila marně. Sam se nenechala přesvědčit.

,,Doveď mě prosím za Minatem," rozhodla se Sam a pronesla to tónem, který vylučoval jakékoliv další námitky.
------------------------------------------------------------------------------------------

Když by vás něco trápilo, nebo byste chtěli něco vysvětlit, zanechte komentář a já se na něj pokusím odpovědět :)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Nexi Nexi | Web | 19. května 2015 v 16:15 | Reagovat

Hezký :) mám ráda Naruto povídky

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama